Aktualności

Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei - końcówka zapisów!

Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei - końcówka zapisów!

Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei będzie trwało od czwartku 28 grudnia 2017 do poniedziałku 1 stycznia 2018. O tym , czy pojedzie z naszego duszpasterstwa autokar zadecydujemy po 1.grudnia, bo do tego dnia można się zapisywać.

Uczestnicy spotkania będą przyjęci albo przez mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości albo w miejscach wspólnego zakwaterowania (np. salach parafialnych, szkolnych lub w salach gimnastycznych). Należy koniecznie zabrać materac turystyczny i śpiwór, by móc nocować na podłodze. 

Dla Polaków udział w kosztach wynosi 60 euro. Proponowana suma pokrywa koszty wyżywienia, przejazdów na miejscu, wynajęcia i wyposażenia miejsc spotkań, a także inne koszty organizacyjne. Nie jest ona identyczna dla wszystkich; przy ustalaniu jej bierze się pod uwagę możliwości poszczególnych krajów i każdego uczestnika.  Więcej informacji na https://www.taize.fr/pl

Duszpasterstwo Akademickie organizuje wyjazd na ESM w Bazylei. Zapisy na spotkaniach w Piwnicy Akademickiej przy ul. Kościelnej 2,  we czwartki o godz. 19.00. Koszt autokaru wynosi 400 zł. Wyjazd z rana 27 grudnia, powrót wieczorem 2 stycznia 2018 r.

Autor: Padre